Zdravý způsob života

Zdravý způsob života

Každý člověk má samozřejmě svůj životní styl. A životní styl se vyznačuje tím, jak člověk žije svůj život a jak ho prožívá. Samozřejmě, že jsou opravdu různé životní styly. Životní styl taky může být opravdu špatný. A to nemluvím o tom, když člověk stále sedí doma, jenom se dívá na televizi a souká do sebe samá nezdravá jídla. Myslím si, že tohle je škoda, že tohle je vlastně týrání vlastního těla. Je jasné, že přeci žádný organismus by nechtěl, aby stále jenom seděl a nehýbal se. A přijímal stále spoustu sladkých a mastných kalorií. Podle mého názoru je to opravdu špatný životní styl. Naopak zase zdravý životní styl je takový, že člověk nesedí doma, má rád přírodu a chodí velmi rád často ven. A taky mu není cizí někdy držet nějaký půst anebo si dát zeleninovou dietu. To třeba například dělám já. Mám ráda hodně aktivní a zdravý životní styl.

Jak žijete vy?

Mám syna a oba to takhle děláme a nám se to líbí a opravdu nám to vyhovuje. Protože syn je na zdravý a aktivní životní styl opravdu zvyklý od narození. Samozřejmě, že syn žádné diety nedrží, to vůbec ne. Akorát tedy se snažím vyhýbat tomu, aby syn nejedl velmi často sladká a tučná jídla. Třeba smažená jídla skoro vůbec nejíme. Raději všechno jídlo dělám v páře a občas když máme chuť, tak udělám něco na másle.

Příroda léčí mysl.

Syn má třeba hodně rád lososa na másle s citronem. Musím říct, že jsem opravdu ráda. Protože mnoho dětí vůbec nemá rádo ryby, tak jsem vděčná, že syn je na ryby zvyklý. Myslím si, že každý člověk by si měl udělat takový životní styl, který mu vyhovuje, ale aby zase byl nějaký zdravý a v normě. Je jasné, že nic se nemá přehánět a všechno se má dělat v mezích normy. A jaký životní tyl vyznáváte vy? Je něčím zajímavý nebo žijete ze dne na den? Víte, člověk si možná své chyby uvědomí, až když má velké zdravotní problémy. Ale věřte, jde jim předcházet.