Voda, voděnka

Voda, voděnka

Ono to není nic příjemného, když vám teče třeba jen za límec. Proč jen? Protože vás to nic nestojí. Je to zcela zdarma. Kdežto když vám začne téci voda doma mimo potrubí, je to vaše mínus a vodárny vám s velkou radostí naúčtují každý litr, a ještě s přirážkou. Nikoho nebude zajímat, že jste to neudělal schválně a ani to, že jste vodu de facto nespotřebovali, protože jen protekla třeba do sklepa v tom lepším případě. K sousedovi v tom horším. A je-li to nějaký nepříjemný člověk, máte zaděláno k dalším potížím.

V takovém případě je nejlepší mít po ruce číslo nějakého instalatéra, či služby, která umí zasáhnout bleskurychle. Ne takové, která slíbí, že přijede v červenci a na podzim u vás ještě stále není.

Poškozené potrubí

Hodně rychlou službou disponují instalatéři Praha, a ještě spoustou dalších. Tedy, především právě těch instalatérských. Takže se u vás nemusí objevit jen když vám teče někam, ale je schopna udělat vám třeba nové topení sakum pikum se vším všudy. Vodo, topo, plyn by se vlastně mohlo uvést na jejich firemní štít, protože tohle všechno oni umí a jsou schopni zařídit třeba i zedníka a obkladače, bude-li si to zákazník přát.

Do jejich dalších činností spadá i kontrola kanalizace a řešení problémů s ní, ale také třeba servis vířivých van, jejich zazimování a odzimování a další činnosti.

V pravém horním rohu jejich webu je rubrika kontakt, proto je dobré si jejich telefonní číslo opsat a mít jej někde tam, kde bude v případě nečekané události po ruce. Oni totiž garantují příjezd nejpozději do jedné hodiny, což je asi u nás unikát.

Instalatérské nářadí

Firma umí dokonce zajistit i výkopové práce, takže je vidět, že se nebojí ničeho a že opravdu mají široké spektrum činností.

Na webu mají i ceník, takže jste ihned přibližně v obraze, i když přesné ceny se budou samozřejmě odvíjet od provedené činnosti či použitého materiálu.