Vánoční dárky pro obchodní partnery

Vánoční dárky pro obchodní partnery

1. Jedlé dárky

Pokud chcete vaše partnery opravdu potěšit, nakupte dárky, které se dají sníst. Jedlé dárky jsou oblíbené především díky tomu, že nikde nezavazí protože se prostě sní. Pokud vyrábíte něco, co se dá sníst, pak je to samozřejmě ideální řešení. Pokud chcete jen aby na dané věci bylo jen vaše logo, pak můžete volit od vína, přes pralinky až po potravinové koše. Není problém sehnat v podstatě cokoli. Pokud chcete mít jedlé dárky aspoň trochu originální, pak můžete jednoduše oslovit některou z regionálních firem v okolí.

valentines-day-gc2e53d8ef_1920

2. Potisk

Chcete darovat nějaký dárek s logem vaší firmy a nevíte jaký? Oblíbené jsou dárky typu hrníčky, tašky nebo třeba trička a reklamní textil https://promotextile.cz/cs/, jako jsou třeba tašky. Tyto dárky mají jedno společné. Obsahují logo vaší firmy, které je velice dobře viditelné. Dárky tohoto typu jsou ale poměrně běžné, takže pokud chcete opravdu vyniknout, pak tyto dárky nejsou nic pro vás.

christmas-g6e350635a_1920

3. Zážitky

Pokud chcete vaše obchodní partnery potěšit, věnujte jim zážitek, společnou akci nebo třeba večeři. Výhodou toho je, že si užijete, seznámíte se blíže a navíc to nikde nezavazí. Den uplyne a nebude vám překážet ve skříni v podobě reklamního trička. Další oblíbenou aktivitou jsou třeba pozvánky do provozu, pro obchodní partnery, který jim umožní podívat se do míst, kde se tvoří výrobek, který prodávají.

Ať se rozhodnete pro jakoukoli formu dárku pro obchodní partnery, nebojte se do toho vrhnout a najít takový, které potěší jak je, tak i vás. Vymyslet si můžete samozřejmě jakoukoli alternativu, která vás napadne, jen se snažte o věci, které nejsou příliš objemné či náročné na prostor, většina těch, které obdarujete dostanou dárky z více míst a pokud by od každého dostali extra velkou svíčku, která zabere polovinu poličky, tak se brzy v kanceláři nehnou a váš dárek stejně pošlou dá.