Top 5 nejlepších mobilních her zdarma

Top 5 nejlepších mobilních her zdarma

Mekorama

Mekorama je ideální hra do vlaku nebo do autobusu, prostě na místo kde potřebujete rychle zabavit a nechcete dlouho čekat. Tahle hra má rychlé načítání a je i vlastně jednoduchá. Jde o takovou strategickou hru, kde musíte dostat svého panáčka na vyznačené místo. Tahle hra je dost o strategii a promyšlení, takže ideální hra pro chytré chlapce a dívky. Doufám, že si hru náramně užijete.

vojenská výstroj

Drive Ahead!

Je ideální hra pro dva hráče. Odpadne vám ve škole hodina a vy nemáte co dělat, tak tahle hra je pro vás a pro vašeho blízkého kamaráda. Je zde hra jak pro jednoho hráče tak i pro dva. Jde vlastně o narážení aut do sebe. Kde se snažíte vyhnout protihráčovi a pak mu svým geniálním řízením dát jednu co proto.

NBA Live

Tahle hra je trošku ze sportovního hlediska, ale určitě zaujme i hráče, které sport moc nezajímá. V téhle hře se hraje basketbal, což jste už určitě věděli. Je tu celkem dobrá hratelnost, takže buďte v klidu, tuhle hru určitě zvládnete. Jediné co tak trochu zamrzí je, že hra se dá hrát jenom online, takže si zahrajete jen s přítomností internetu.

fotbalová hra

Mobile Legends

Znáte League of Legends? Známou počítačovou hru, která je stále populární a pořád se mění. Pokud ano a jste jejími hráči nebo vás tenhle žánr her baví, tak je tahle hra přímo pro vás. Je to vlastně taková kopie Lolka. Jen jsou tam trochu odlišní šampioni, ale na to si za chvilku zvyknete. Je zde i hodnocený systém, takže třeba se můžete i pochlubit nějakou tou hodností.

Reactor

Baví vás spíš budovatelské hry, kde třeba budujete město nebo nějaký hrad? Tak tohle je něco podobného, jen stavíte elektrárnu. Ano čtete správně. V téhle hře si můžete postavit vlastní elektrárnu, která bude vyrábět energii, za kterou dostanete peníze a za ty peníze si pak můžete zase vylepšit elektrárnu, no a tak dál. Prostě zajímavá stavitelská hra, která sice není pro každého, ale věřím, že většinu lidí zaujme. Na téhle hře potěší i čeština.