Práce jako distributor léčiv

Práce jako distributor léčiv

Distributor léčiv je osoba, která přepravuje a distribuuje léky a další zdravotnický materiál, včetně různých potravinových doplňků, ale může se jednat i o sportovní výživu. Sportovní výživa je taky hodně důležitá, protože se jedná převážně o doplňky stravy na klouby, šlachy a chrupavky, což je pro sportovce velmi důležité. Při různých sportech jsou velmi namáhána kolena, takže sportovní výživa je na prvním místě. Není ovšem podmínkou. Když to tak vezmu, tak distributor léčiv je velmi důležitý v tom, že by měl řádně převážet svůj náklad a mít všechny dokumenty v pořádku. Víte, není to práce tak úplně snadná.

Léky užívá tisíce lidí

Já jsem kdysi o této práci snila. Bavilo mě moc řídit auto. A co teprve dodávka! To pro mě byl snad sen. Ihned jsem začala na internetu hledat podmínky a další informace o tom, co musím splňovat, abych mohla být distributor léčiv. A musím říct, že toho není málo, je toho spíše dost. Tak zaprvé musím již delší dobu řídit, alespoň tři roky být aktivní řidič, což jistě chápu. Myslím, že distributor léčiv musí být velmi zdatný řidič, protože převáží důležitý náklad a není vhodné, aby se řidič, zaměstnanec, někde zpozdil nebo nedej bože neznal dopravní předpisy. Taky jsem zjistila, že takový budoucí distributor léčiv musí projít testem psychologickým a již zmíněným řidičským. Já jsem si to zkoušela na vlastní kůži. Byla jsem s nadřízeným na cvičné jízdě dodávkou. No, nebylo to zrovna jednoduché. Když jsem viděla, s čím se řidič dodávky musí vypořádat, málem jsem to zabalila a vzdala.

Distributor musí být skvělý řidič

Není to jen tak a já si myslela, že tato práce distributora léčiv je jen pro vyvolené. Naštěstí ale jízda dopadla v pořádku, ale i tak jsem musela dělat ještě dopravní otázky. Opravdu jsem si připadala jako kdybych dělala zkoušky v autoškole. Nicméně alespoň jsem si všechno krásně zopakovala a dopadlo to na jedničku. Když to shrnu, distributor léčiv bych být nemohla, je to moc na mě složité. Zkusíte to vy? Koukněte na náš web a uvidíte.