Polička nemusí být ošklivá

Polička nemusí být ošklivá

Trendem posledních let je koupelna jako z katalogu. Krásná, vysoce moderní, luxusní provedení a krásné materiály, ovšem často jim chybí praktičnost. Jenže krásnými katalogy a perfektně nafocenými koupelnami se nechala při rekonstrukci či výstavbě zlákat řada z nás. Máme potom nádherné místo ke koupeli i relaxaci, ale zápasíme s úložnými prostory. Pokud nechceme pro každou lahvičku běhat jinam a nechceme mít kosmetiku všude jinde po domě, potřebujeme ji mít zkrátka kam uložit. Řešením mohou být nerezové poličky do koupelny. Rozhodně se nemusíte bát, že by tento druh úložného prostoru nějak výrazně narušil vzhled vašich domácích lázní, spíš naopak. Jde o designový prvek, který se vám určitě zalíbí.

poličky v koupelně

V nabídce máme různé kombinace materiálů, mnoho rozměrů a vy si určitě vyberete tu, která vám padne do oka skvěle doplní jakoukoliv koupelnu, vysoce moderní i starší. Každá z nich má úchyty, pomocí kterých ji snadno připevníte do obkladu i holé zdi. Samotná polička je vyrobena buď z kovu nebo z tvrzeného skla, takže určitě vydrží běžné zacházení. Díky široké nabídce rozměrů najdete jak menší poličky třeba do sprchy, tak větší pod zrcadlo. Jen vy sami nejlépe víte, kam by se vám nejvíce hodila, a která se do vaší koupelny bude hodit nejvíc.

koupelnové zrcadlo

Koupelna má být oázou klidu, kde se naložíme po těžkém dni do vany, a odpočineme si od všech starostí. Pokud je člověk perfekcionista, určitě nepřehlédne žádnou drobnost, která by ho v relaxaci mohla vyrušit. Rušivým elementem může být cokoliv – špatně provedené práce, nebo právě nedostatek místa na všechno, co člověk potřebuje. Mějte vše po ruce i poskládané bez nutnosti schovávání věcí denní potřeby různě po skříních. Pokud nemáte v koupelně místo na umyvadle nebo vám chybí skřínky, je pro vás tento druh doplňku ideální volbou. Vyberte si z široké nabídky a provedení, a u některých kusů můžete využít dopravu zdarma.