Pod vlastní střechou můžete žít i bez drahé hypotéky

Pod vlastní střechou můžete žít i bez drahé hypotéky

V celoročním mobilním domě se vám bude skvěle žít – mimo jiné i proto, že nebudete muset myslet na to, jak splatíte tíživou hypotéku, a zda o svůj majetek nakonec nepřijdete. Je to dáno tím, že tento typ bydlení je tak levný, že si ho může dovolit téměř každý. Jeho cena se pohybuje okolo jednoho miliónu korun, což je nabídka, na jakou nikde jinde na trhu s bydlením nenarazíte. Ať už přijde řeč na samostatné rodinné domy, anebo na byty v panelových domech, počítejte s výdaji v řádu několika miliónů korun, ale mnohdy i mnohem více. Kdežto když si pořídíte bydlení za milión, anebo ještě levněji, tak se přitom obejdete bez půjčky, či případně jen s malým úvěrem.

Jistě i vy uznáte, že takové bydlení je pak mnohem příjemnější, protože nemáte plnou hlavu nepříjemných starostí.

house-4516176_640

Jak mobilheim vypadá, a co v něm najdete?

Pojmenování takového bydlení ve vás dost možná může vzbuzovat jisté rozpaky. Přece jen, jeho český překlad není moc šťastný, protože v lidech vzbuzuje představy jakési maringotky, anebo jiného bydlení na kolečkách. Tak to ovšem není – spíše než maringotku byste si měli představit malý městský byt, který stojí na samostatném pozemku.

Ovšem nejlepší způsob, jak se přesvědčit o kvalitách takového bydlení, je udělat to na vlastní oči. Když navštívíte centrum vzorových staveb v areálu výrobce, tak zjistíte, že se vnitřní dispozice těchto staveb od běžných panelových bytů ničím neliší. Najdete zde vše, co je u nás v bydlení běžné, ať už jde o vnitřní dispozice, anebo o nábytek a spotřebiče.

house-4516175_640

Kvalitní bydlení za minimální cenu

Jen ta cena se tradičnímu průměru výrazně vymyká. Tuto skvělou stavbu bez pevných základů si můžete pořídit za neuvěřitelný jeden milión korun, a pokud budete nenároční, tak i za méně. A když na to přijde, tak pozemek, na kterém bude stavba umístěna, si nemusíte nutně kupovat, ale můžete si ho pronajmout.

S mobilheimem vás vlastní bydlení přijde levně.