Náš styl života

Náš styl života

Jaký máte nebo jaký vyznáváte váš životní styl? Myslím, že je opravdu mnoho druhů životních stylů a na to by měl každý bát ohled. Hlavně ohled a respekt na to, jaký kdo má svůj životní styl. Samozřejmě ale je jasné, že na všichni máme ten nejlepší a perfektní životní styl. Každý člověk má jiné priority. Je toho opravdu hodně, co dělá životní styl dobrý a co ne. Já sama s tím mám velmi velké zkušenosti. Dříve jsem totiž pracovala v rekreačním centru, kde se lidé učili nejenom jak na správný životní styl.

Dbáte na lepší stravu?

Tady se toho lidé mohli opravdu hodně naučit. tak hlavně například to, jaká je pro ně nejlepší strava a pohyb. A vy se možná ptáte, co je na tom tak důležitého. A já vám odpovím, že opravdu hodně. Zdravý a kvalitní životní styl nás určuje, jaký jsme. Je toho hodně a záleží na mnoha faktorech. Tak třeba zmíněná strava. Je logické, že musíme přijímat jako ovoce, tak i zeleninu a další kvalitní potraviny. Na tom se jistě všichni shodneme.

Životní styl je důležitý.

A jak jste na tom vy? Dáváte si záležet na svém životním stylu? Já abych pravdu řekla, tak ještě donedávna jsme na to docela i kašlala. Až teprve před pěti lety jsme si uvědomila, že správný životní styl nám dopomůže k lepší fyzické a psychické kondice. A| já jsme na to sice přišla, ale docela pozdě. Takže moje postava nevypadla zdravě. Naštěstí jsem se ale dala dokupy a moje postava i mysl jsou v lepší kondici. A já to samé doporučuji i vám. Vím, že změnu životního stylu není nikdy pozdě, protože a já věřím, že tohle každý ví. Všechno se dá změnit. Věřte mi nebo ne, ale na zdravém životním stylu hodně záleží Vždyť tady se jedná i o sociální aspekt. Přeci nechcete stále jenom sedět doma a dívat se na televizi a cpát se nezdravými potravinami? Myslím, že každý má sice právo volny, ale věřte, že zdravý životní styl vám změní život, a to k v tom lepším směru.