Moje mobily

Moje mobily

Opravdu si nedokáži představit život, že bych neměla mobilní telefon. A taky se mi přiznejte, co byste dělali, kdybyste ze dne na den museli odevzdat mobilní telefon a už ho potom opravdu nikdy nemít? Myslím si, že by to byla veliká pohroma. Protože například já s mobilním telefonu taky pracuji, protože mám práci, kdy pracuji jako telefonní asistentka a taky telefonní operátorka. Mám takové dvě práce, protože potřebuji peníze, abych splácela hypotéku a taky dluhy, který jsem si kdysi nasekala. Takže abych měla rychle splacené dluhy, raději jsem si vzala dvě zaměstnání.

Mám dva mobily.

Pracuji taky v administrativě, takže mobilní telefon opravdu potřebuji k práci. A opravdu není dne, bych třeba nepoužila mobilní telefon a někomu nevolala. Taky jsem se nějak propočítala, že každý den zavolám tak patnácti klientům a potom ještě volám s rodinou, takže bez mobilního telefonu si opravdu nedokáži představit život. Já, kdybych neměla mobilní telefon, tak bych taky vlastně ani nemohla pracovat. A jak bych obvolávala své klienty? Samozřejmě, že v práci mám takový speciální telefon, kterým právě volám klientům. Jenomže když nejsem v práci, protože pracuji dva dny jako homeoffice, tak musím být i tak stále na přijmu.

Mobil je pro mě důležitý.

Takže tam používám právě pracovní mobilní telefon, abych něco náhodou neprošvihla. A řeknu vám, kdybych neměla mobilní telefon, tak bych asi byla v čudu. Opravdu potřebuji pracovat, práce mě taky navíc baví, takže já a práce a mobilní telefon k sobě patříme. Takže taky chci být opravdu nejlepší, protože náš zaměstnavatel vyhlašuje každý měsíc nejlepšího prodejce služeb. Mně se to ještě nikdy nepodařilo. A ještě nikdy jsem nebyla nejlepší prodejce služeb. A chtěla bych, aby se to zlepšilo, abych byla alespoň jeden měsíc v roce vždycky já nejlepší zaměstnanec roku. Ať žije call centrum!