Ložnice jako bojiště?

Ložnice jako bojiště?


Nadpis je samozřejmě myšlen pouze obrazně. Jenže muž zde může svádět vnitřní boj sám se sebou, když zjistí, že již nemůže dokonale oblažit svou partnerku. Důvod je porucha erekce, ke které již vlastně skoro nedochází. A muž neví co dál. Stydí se o tom mluvit, a to i před partnerkou, která to ovšem samozřejmě poznala. Jenže pokud se k tomu partner nemíní vyjádřit, může se domnívat všelicos. Dokonce i to, že muž chodí za sexem někam jinam. Skutečně je lépe to probrat ve dvou.

To, že s tím muž nepůjde k lékaři je víceméně jasné. Tam by se styděl ještě více nežli doma v ložnici. A přitom by lékař vše vyřešil během chvilky, protože po prohlídce by napsal Viagru a bylo by hotovo. Ano, všichni víme, muž by musel do lékárny, které jsou všechny nyní zaplaveny mladými slečnami a…

ložnice

Dobrá, nic nevadí, je třeba si najít něco, co tu modrou královnu sesadí z trůnu a věřte pánové, že je toho dost. Hlavní v tomto oboru je Cialis, (generikum) kterýžto s erektilní dysfunkcí dokáže udělat krátký proces. Tento lék může mít samozřejmě více forem, takže si pánové mohou vybírat to, si bude pro ně nejlepší. Zde bude možná potřeba trochu experimentovat, protože ne každé lidské tělo je stejné a to, co pomáhá jednomu nemusí nutně pomoci i vám. Takže při dalším nezdaru i po požití léku je třeba vyzkoušet nějaký jiný.

ložnice

Zde však musím nutně připojit důrazné varování. Nekupujte bezhlavě kde vás napadne. Takto totiž můžete narazit na podvodníky, a že jich není v tomto oboru zrovna málo. Tito lidé vám v klidu prodají něco, co sice neublíží, ale také nepomůže. Hodnota prášku je zhruba koruna, ale vy za něj dáte třeba pět stovek. Večer si ho vezmete a nic. Zklamání bude velké. Vy se tomu však můžete vyhnout. Nekupujte nikde jinde než v obchodě, na který zde máte odkaz. Na tento link klikněte a ocitnete se v prodejně léty a zákazníky prověřené.