Krásy Lednice a okolí

Krásy Lednice a okolí

Sháníte dovolenou v České republice a stále si nemůžete vybrat, kam pojedete? Zkuste vyzkoušet osvědčenou lokalitu, která Vás zaručeně nezklame.

Krásy Lednice a okolí

Pokud nemáte stále vybranou letošní letní dovolenou, zkuste vyzkoušet osvědčenou klasiku a vsadit na dovolenou v České republice. Nejen, že poznáte památky a historii našich předků, ale také zjístíte, že v České republice jsou krásy, které se jen tak nenaskytnou. Jednou z takových lokalit je právě Lednice a její široké okolí. Najdete zde nespočet památek a hlavně krásu zdejší přírody. Lednické ubytování Vám nabídne mnoho služeb, ať už třeba odpočinek ve formě masáže, či posezení ve vinném sklípku a mnoho dalšího využití.

Krásy přírody

Hotel nabízí tři druhy pokojů a to od rodinných až po pokoje deluxe, či standart. Pořádají se zde speciální akce, ať už během sezóny tak i mimo ní, ty jsou zaměřeny i pro rodiny s dětma, takže zabaví celou rodinu. Najdete zde restauraci se zahrádkou a pivovarem, pro nadšence vína je zde vinný sklípek. Volný čas může trávit výlety do okolí, ať už třeba na kole po cyklistických trasách, nebo si uděláte plavbu na loďce. K navštívení je zde Státní zámek Lednice, Minaret, nebo třeba Kolonáda na Rajstně. Vše bude záležet na tom, na co budete mít v daný den chuť, klidně můžete navštívit pouze wellness a nechat odpočívat celé své tělo.

ubytování v hotelu

Určitě stojí za zmínku, že v nedalekých Pasohlávkách se nachází aqualand Moravia, který se může v letošním roce chlubit dostavením jedno z nejdelších tobogánů Evropy. Najdete zde hojný počet bazénu a svezení na nejrůznějších tobogánech s možností parkování přímo před vchodem. Součástí objektu je restaurace, hotel a také wellness centrum. Zkrátka, kdo má pro zábavu uděláno si zde přijde určitě na své.

Jestliže tedy sháníte dovolenou, na kterou budete ještě dlouhé roky vzpomínat, zkuste letos vynechat zahraničí a užít si krás České republiky. Určitě nebudete zklamaní a zjistíte, že naše země může nabídnout mnoho zážitků a krásy, které jsme do teď míjeli.