I zásuvky a vypínače mohou být moderní a vkusné!

Pokud zařizujeme byt nebo dům, takové drobnosti jako je výběr vhodných vypínačů a zásuvek věnujeme jen pramálo pozornosti. Mnoho z nás vnímá právě krytky elektroinstalací z ryze praktického hlediska a přitom jejich estetická stránka zůstává v pozadí. Přitom i zásuvky a vypínače jsou součástí interiéru a mohou ho tak dotvářet svým designem nebo naopak úplně pohřbít jeho osobitý styl. Ve https://www.nabytekmikulec.cz/192-lakovane-konferencni-stolky-vysoky-lesk výsledku budete možná mile překvapeni, co za poklady na vás ve specializovaných prodejnách a na internetu čeká.
Sestava zásuvek

Nevzhledný bílý plast? Už dávno ne!

Ty tam jsou doby, kdy na výběr byl jeden druh vypínačů a zásuvek v podobě bílého nevzhledného plastu. Výrobci už v dnešní době společně s designéry vyvíjejí neotřelé barevné provedení, materiály a design tak, aby uspokojili potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Zařizujete interiér chalupy nebo chaty? Tak vás jistě zaujmou retro nebo dřevěné rámečky, vybírat můžete z dubu, buku, ale i mahagonu. Naopak pokud hledáte něco luxusního, rozhodně vás zaujmou zásuvky a vypínače ve vysokém lesku. V takovém případě se poohlédněte po značce schneider electric unica Lightpark. Vsázíte na jednoduchost a čisté linie a co takhle beton? Ano, pořídit si můžete i vypínače a zásuvky z betonu. Zkrátka dnes už je možné na trhu narazit téměř na cokoliv.

Takové kousky ovšem nepatří mezi ty nejlevnější a při jejich pořízení bude muset zákazník o trochu připlatit. Investice to je ovšem dlouhodobá a pořízení kvalitních doplňků se tak jistě vyplatí. Levnější variantou mohou být imitace těchto materiálů, které jsou na první pohled k nerozeznání od originálu.Hotová elektroinstalace

Důležitá je i jejich funkce. Ty tam jsou doby, kdy vypínače a zásuvky plnily pouze jeden primární účel. Ten se sice nezměnil, ale přibily další, které vám mohou v mnoha ohledech ulehčit život. Vypínače už dnes dokážou měnit intenzitu osvětlení, ovládat dálkově topení nebo rozpohybovat žaluzie.

devene