Euro truck simulátor 2

Euro truck simulátor 2


Tak jak je z názvu jasné, tak se jedná o hru, která simuluje jízdu v kamionu. Hru vyvinula česká společnost SCS software v roce 2012 na pokračování předchůdce euro truck simulátor 1.Tato hra je ve velmi výborném zpracování, co se týče po grafické stránce je to velmi vymakané interiéry vozů jsou do detailu vymyšlené reálný volant řadící páka zkrátka vše jako reálné a z venku také vymyšlené velmi pěkně veškeré detaily započítané jako jsou reálná světla, kola včetně disků, nádrže a plno dalších takových prvků. Náklady, které v této hře vozíte třeba dřevo, bagry, traktory, mouku a mnoho dalších jsou také dobře graficky zpracované a jejich fyzika také naklánění nákladu po projetí zatáčkou nebo do kopců to jede pomalu.
blesk za kamionem
Má to také na prozkoumání plno zemí, mezi které patří například Německo, Švýcarsko, Nizozemsko, Amerika, Polsko, Slovensko a krajiny a vše okolo tohoto je zpracované na velmi dobré kvalitě ale záleží také na čem tuto hru hrajete, jestli na počítači nebo PlayStationu. Krásné je že tato hra má češtinu, jelikož to vytvořila česká společnost a můžete do ní vkládat i různé přídavné mody což jsou úpravy jako je třeba další vozidla nebo i osobní vozidla další části světa. Jak jsem již psal na začátku, tak tato hra má i reálné vozy jako jsou Daff, Mann, Volvo, Renault, Scania. Vše do detailu vymyšlené do poslední tečky. Nyní bych vás rád vzal do děje celé tyto perfektně vymyšlené hry.
Silniční tahač Daf
Jakmile zapnete tuto gamesku tak si vytvoříte profil jako v každé hře a dají vám na výběr jakou značku vozů preferujete a v jaké městě chcete začít to je základ pak projdete tutoriálem kde vám ukáží co a jak první co děláte jezdíte s půjčeními vozy a vyděláváte si na svůj vyděláváte si buď české koruny nebo evropské Eura než si vyděláte na svůj tahač ten první stojí necelé 2 miliony a když ho budete mít tak můžete s ním jezdit a upravovat si ho jak co se týče motoru, převodovky nebo interiéru či přídavná světla a když chcete mít krásný zisky tak si musíte do své firmy nakupovat nové a nové tahače a najímat si svoje řidiče které máte k dispozici ve všech městech v pracovních agenturách a rozvíjíte si svojí firmu. Můžete být stále lepší a lepší to záleží na vás, jak vás to bude bavit mě osobně tato hra velice baví a můžu ji všem vřele doporučit.