Do Chorvatska pohodlně a bez starostí

Do Chorvatska pohodlně a bez starostí

Stále více turistů, kteří touží po chorvatském moři, volí cestování autobusem. Není divu. V dnešní době už se nejedná o nepohodlné drncání, které nebralo konce. Současné autobusy jsou natolik komfortní, že už se nedá hovořit o nekonečné jízdě, po které se musel člověk nejprve dát dohromady a teprve poté si začít užívat moře. Tímto způsobem cestují i rodiny s malými dětmi. Sedadla jsou totiž vybavená dvoubodovým bezpečnostním pásem, který je řešen podobně jako v letadle.
pobřeží Chorvatska.jpg
§ Jen je zapotřebí si pochopitelně dětskou sedačku přinést vlastní a také na to v objednávce upozornit.
Na začátku nebo na konci sezóny mají někdy lidé obavu, aby právě ten jejich spoj nebyl z důvodu nedostatečné obsazenosti zrušen. K tomu nemůže dojít. Je zaručeno, že pokud byla vaše objednávka přijata, v žádném případě vám nikdo tuto nepříjemnou zprávu neoznámí. Autobusů totiž jezdí několik a v době, kdy neprobíhá hlavní sezóna, je jich jednoduše méně. Stačí si najít na těch správných stránkách aktuální obsazenost a hned budete v obraze, jaké spoje jsou ještě volné.

autobus na dálnici.jpg

Rychlá cesta k moři

Na samotném cestování je většinou největším problémem čas, který při něm příliš neubíhá.
§ Vzhledem k tomu, že tyto autobusy jsou vybavené
– připojením WIFI
– DVD přehrávači
– barem a lednicí s teplým a studeným občerstvením
nemusíte se nudy rozhodně obávat. Pohodlí zajištují nejmodernější luxusní polokožená nebo čalouněná sedadla, která jsou polohovatelná do čtyř směrů. Bezpečnost je také zajištěna tím, že všechny tyto dopravní prostředky, které míří do Chorvatska, jsou nové. Nejstarší rok výroby je 2015. O vaše bezpečí se také postarají řidiči, kteří mají dlouholeté zkušenosti s dálkovými jízdami. Díky klimatizaci bude vaše cestování příjemné a ani v horkých dnech se nemusíte obávat přehřátí, kterým trpí především malé děti.