Co donést na rozlučku se svobodou?

Co donést na rozlučku se svobodou?

Jste pozvaní na rozlučku se svobodou, ale nevíte, co oslavenci máte darovat? Není problém! Máme pro vás ty nejlepší nápady, které nejenže pobaví, ale potěší zkrátka všechny – a je úplně jedno, zda jdete na rozlučku budoucího ženicha, nebo nevěsty!

Prvním věcí, která nejenže pobaví, ale i potěší každého, je výbavička pro miminko. V zásadě je jedno, zda je budoucí nevěsta těhotná, nebo není, ale děti pro miminko potěší zkrátka všechny! Pokud je budoucí nevěsta těhotná, věci se jim určitě budou hodit. Naopak pokud není, může se jednat o velmi povedený žert (a navíc věci perfektně využijí v pozdějším životě). Nejčastěji jsou darovány plínky a dorty postavené z plínek. Další oblíbenou věcí do výbavičky miminka je dudlík, lahvička na pití nebo třeba chrastítko. Pokud tyto věci vtipně zabalíte, určitě nebude nikdo zklamaný!

rozlučka se svobodou

Pokud budoucí nevěsta už dítě má, můžete věnovat i různé hračky pro miminko. Velký úspěch mají především klasické dřevěné hračky anebo nestárnoucí plyšové hračky. Nicméně to záleží především na věku a pohlaví dítěte.

Druhou možností je darovat alkohol. Alkohol je nestárnoucí klasika a nějaká ta lahev se na rozlučce se svobodo určitě neztratí. Některé lahve se ihned vypijí, naopak pokud darujete nějakou investiční lahev, oslavenec si ji jistě rád nechá. V zásadě je jedno zda darujete nějaký kvalitní rum nebo víno, velmi záleží na pozvaných lidech.

ženy na rozlučce

Pokud jste pozvaní na tu pravou rozlučku se svobodou, kde je hodně mladých lidí, určitě budete mít velký úspěch například i s nějakým vtipným tričkem. Na tričko pak můžete natisknout cokoliv, budete chtít – a je úplně jedno, zda to bude nějaká vtipná fotografie, nebo nápis. Budoucí ženich, nebo nevěsta budou jistě nadšení! Navíc se jedná o výborný upomínkový předmět, na který když se podíváte i po letech, budete mít před očima ihned ty krásné a vtipné chvíle, které jste zažili.