Choďte do svého bazénu bezpečně!

Choďte do svého bazénu bezpečně!

Jste hrdým majitelem venkovního nebo vnitřního bazénu a toužíte po tom, aby pro vás vstup do bazénu a výstup z něj byl co nejpříje https://slovnik.seznam.cz/en-cz/%3Fq%3Dpohodln%25C3%25BD mnější a nejpohodlnější? Přemýšlíte, jaké schůdky do bazénu pořídit? Vsaďte na schudky k bazénu Chlorito. Díky těmto bazénovým schůdkům bude přístup k vašemu bazénu nejen příjemný, ale také bezpečný a stabilní!

žena vylézající z bazénu po schůdkách

Žádný domácí bazén se neobejde bez kvalitních schůdků. Nerezové schůdky jsou tou nejlepší volbou, neboť představují komfortní a bezpečný přístup k vašem bazénu. Tyto schůdky jsou tvořeny robustním zábradlím a pohodlnými schodnicemi s protiskluzovou úpravou. Nezapomeňte, že bazénové schůdky musí být nejen bezpečné a robustní, ale musí být také dostatečně stabilní, široké a protiskluzové.
Vybrat si můžete mezi širokou nabídkou schůdků k domácím bazénům. V nabídce naleznete bazénové schůdky Slim, které jsou tvořeny čtyřmi nerezovými schodnicemi s protiskluzovou úpravou. Tyto schůdky jsou vhodné pro bazény s maximální hloubkou 130 cm.
Dalším typem schůdků jsou bazénové schůdky Standard. Tento typ je určen pro zapuštěné bazény o hloubce 130 až 150 cm. Schůdky jsou vyrobeny z masivního nerezu se čtyřmi schodnicemi. Schůdky Standard mají protiskluzovou úpravu pro vysokou bezpečnost.

schůdky do bazénu

Posledním typem je žebřík Mixta. Tento žebřík je určen pro majitele zapuštěných bazénů. Je vyroben z masivního nerezu a je tvořen čtyřmi schodnicemi. Schůdky Mixta mají protiskluzovou úpravu.
Ke schůdkům si můžete dokoupit náhradní schodnice.
Chcete-li mít bezpečný přístup do vašeho bazénu, vsaďte na nerezové schůdky s protiskluzovou úpravou. Pouze takové schůdky vám zaručí komfortní přístup k vašemu bazénu.
Velikost schůdků by měla vždy odpovídat velikosti vašeho bazénu.
Choďte do svého bazénu bezpečně! Pořiďte si bezpečné schůdky s protiskluzovou úpravou za skvělou cenu.