Auto z půjčovny dodávek se nejčastěji využívá pro stěhování

Auto z půjčovny dodávek se nejčastěji využívá pro stěhování


Stěhujete se? Pak zvažujte varianty

U stěhování velice záleží na celé řadě okolností, ale v první řadě na jeho rozsahu (počtu stěhovaných věcí, nábytku a spotřebičů) a také na vašich fyzických schopnostech. Pokud se rozhodnete pro stěhovací službu na klíč, počítejte i s částkou přesahující deset tisíc korun. Jste-li však přesvědčeni, že si poradíte sami, jistou možností je vypůjčená transportní dodávka.

kamiony na dálnici

Kdy se vyplatí stěhování s dodávkou

Máte spolehlivého parťáka – bohužel se stávají případy, a to poměrně často, že se dva nebo tři lidé domluví na společném postupu, a krátce po zapůjčení vozidla se dozvíte, že těm ostatním „do toho něco vlezlo“, a že bohužel s nimi nemůžete počítat. Mít někoho spolehlivého při ruce je zkrátka podmínkou úspěchu, vzhledem k tomu, že řadu věcí sami nepřestěhujete.

jízda po silnici

Jste fyzicky zdatní a zvyklí na pravidelný pohyb – pak je pro vás přestěhování snadný úkol, ovšem mějte na paměti, že je veškerá organizace ve vašich rukou. Vše na sebe musí dokonale navazovat tak, aby nešlo o stresující honičku. V den, kdy žádáte o pronájem vozu, musí být všechno sbaleno, demontováno a připraveno k transportu. Měli byste mít propočtenu přibližnou dobu zápůjčky u půjčovny dodávek Praha, a kolik jízd budete muset absolvovat. Nezapomínejte také na neočekávané překážky, které mohou nastat, jako je např. problém s parkováním, porucha výtahu, nemoc či úraz. Ve stěhovací den již musíte mít domluveno předání objektu a klíčů a případné řešení poruch, závad a poškozeného majetku.

Nepotřebujete ani řidičák – řízení přepravní dodávky vyžaduje určitou zručnost a jiné návyky, než při jízdě s běžným osobním vozem. Jestliže si netroufáte usednout za volant takovému kolosu, můžete využít služby pronájmu vozu i s řidičem. Ten může být dokonce nápomocen i při stěhování, vždy samozřejmě záleží na vzájemné dohodě.