Aby stehy pořádně držely

Aby stehy pořádně držely

Kvalitní a spolehlivé nitě jsou základním vybavením nejen pro všechny krejčí a švadleny, ale také pro každou domácnost. Jsou velmi důležitým pomocníkem vždy, když potřebujete přišít utrhnutý knoflík, zašít dírku na koleni nebo spravit povolený steh na kalhotách a tak dále. Většinou v domácnosti najdete klasické bavlněné nitě, které jsou k dostání v každé galanterii v mnoha různých odstínech, ale mají trošku nevýhodu v tom, že nejsou dost pevné. Pokud tedy si nezakládáte tak úplně na přírodních materiálech a hledáte opravdu pevné spojení, tak polyesterové provedení je mnohem výhodnější. Za prvé jsou k dostání ve větším balení, které Vám déle vydrží a hlavně jsou mnohem pevnější a stehy ušité tímto pomocníkem Vám rozhodně budou držet dlouho.

nitě

S kvalitními nitěmi se můžete pustit i do větší akcí než je jen přišití upadlého knoflíku. Klidně se můžete pustit do šití vlastních modelů. Stačí jen převinout část návinu na nástavec do šicího stroje a dát se do práce. V naší opravdu široké nabídce najdete tyto skvělé a velmi potřebné pomocníky ve velkém výběru a to jak v druzích, tak ve velikostech návinu a hlavně v široké barevné škále. Je nám jasné, že modrou látku nechcete sešívat růžovou nití či třeba žlutou látku za pomocí modrého odstínu, nebo prostě jen toho, co máte po ruce, a právě proto u nás najdete velký výběr barevných odstínů.

do šicího stroje

Kromě běžných polyesterových či bavlněných nití najdete v naší široké nabídce tak kvalitní příze vhodné pro vyšívání či třeba háčkování, paličkování nebo pro tvorbu krajek. Nejsme zaměřeni pouze na šití, ale i na spoustu dalších ručních prací a nejrůznějších druhů tvoření. Nejsme jen běžnou galanterií a i Vy u nás jistě najdete naprosto všechno potřebné k Vašemu tvoření. Tak už na nic nečekejte a vybavte se u nás, ať můžete tvořit do sytosti. Ať se Vám dílo daří.