5 tipů co pořídit své drahé polovičce k Vánocům

5 tipů co pořídit své drahé polovičce k Vánocům

Nevíte, co pořídit své drahé polovičce k Vánocům, zde máte následující tipy, které by Vám mohli pomoci k výběru toho nejlepšího dárku.
1. Společný zážitek
Nemusí se hned jednat o dovolenou za deseti tisíce, ale jistě tím nikoho nezklamete. Na internetu je mnoho dostupnějších možností přes různé víkendové pobyty až třeba po společnou masáž či lístky na kulturní akci. V případě, že nemáte finance nazbyt, je možné vytvořit domácí voucher na společně strávenou chvíli, např. že uvaříte večeři, zařídíte dětem hlídání a partnerce nebo partnerovi zajistíte příjemnou noc a ideálně i ráno. Tento typ dárku jistě potěší především ty, kteří se ani ve volném čase příliš nezastaví a hlavně kolem Vánoc jsou potom hodně unaveni.
vánoční stromeček
2. Drobnosti pro denní potřebu
Tento tip se hodí spíše pro ženy, které mají o šatníku svého muže přehled, ale jistě i pánové si mohou všimnout, že partnerka má již danou věc třeba opotřebovanou nebo ji vůbec nevlastní. Může se jednat o starou peněženku, ze které odpadávají kousky materiálu, pásek na kterém je vidět dlouhodobé používání, kožené rukavice, které se hodí ke kabelce, apod. Jako krásný osobitě laděný dárek je vhodné napsání iniciál jména, datum darování či jiné životní události, nebo třeba přiložení rodinné fotografie do peněženky.

3. Nostalgický dárek
Zavzpomínejte, kde jste se poprvé potkali, jaké oblečení měl partner na sobě, vůni či co bylo za roční období. Možná zde bude konkrétní jídlo či nápoj, který máte společný, ale stačí i oblíbená píseň. V „nejhorším“ případě jsou vhodné dárky i fotografie. Můžete vytvořit fotoknihu nebo stačí společné fotografie jen vyvolat, kterých máme v telefonu všichni dost.
vánoční dárek na prkně
4. Zeptejte se kamarádů nebo v rodině
Nebojte se obrátit na kamarády partnera nebo partnerky či rodinu, třeba se dozvíte, že Váš partner už 2 měsíce mluví o fotbalovém zápase, na který by třeba chtěl jít nebo partnerka si neustále stěžuje, že jí nebaví žehlení, takže sušička na prádlo by ji jistě potěšila. Nebojte se zeptat i dětí, občas vidí víc než my dospělý.

5. Zeptejte se dané osoby
Sice je to vágní, ale než obdarovaného zaskočit něčím, co by mu radost vyloženě neudělalo, tak je lepší se jej napřímo zeptat. Třeba zjistíte nějakou věc, která by Vás samotné nenapadla, ale jedině ta samotná osoba zná svá nejtajnější přání.